Архів

Home Журнал в базах даних
Журнал в базах даних PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
П'ятниця, 17 лютого 2012, 22:10

Журнал "Науковий вісник Чернігівського державного інституту економіки і управління. Серія 1, Економіка" включено до таких баз даних:


Україніка наукова - українська загальнодержавна реферативна база даних з природничих, технічних, суспільних, гуманітарних та медичних наук. Започаткована Національною бібліотекою України імені В. І. Вернадського та Інститутом проблем реєстрації інформації НАН України. Має друкований аналог - реферативний журнал "Джерело". Поповнюється на 2,5-3 тис. записів щомісячно. Онлайновий доступ до реферативної бази даних: http://www.nbuv.gov.ua/db/ref.html

База даних Ulrich's Periodicals Directory американського видавництва Bowker є найбільшою базою-каталогом наукових журналів, що налічує більше ніж триста тисяч журналів та здійснює опис світового потоку серіальних (періодичних та продовжуваних) видань. Активно використовується науковими установами для пошуку та аналізу світового потоку серіальних видань.

EBSCO - провідний постачальник електронних сервісів та баз даних на ринку інформаційних послуг, який представляє більше ніж 476 баз даних для різних груп користувачів. Бази даних EBSCO містять у собі журнали, книги, брошури, газети, довідники, аналітичні огляди з багатьох галузей знань. Частина даних у базах представлена у вигляді повних текстів, частина - тільки у вигляді анотацій (abstracts). До EBSCO включені як найсвіжіші номери журналів, так і архів - для деяких видань аж до 1950-х років. Володіє потужною інтерактивною довідково-бібліографічною системою EBSCOhost. Сайт EBSCO на сьогодні є одним з найбільш використовуваних сайтів у мережі Internet для пошуку наукової інформації.
Видавництво "Лань" є активним учасником галузі електронно-бібліотечних ресурсів. Електронно-бібліотечна система (ЕБС) являє собою платформу, на якій розміщені колекції книг провідних видавництв навчальної літератури, згруповані за основними галузями знань. Стратегією розвитку ресурсу є забезпечення ВНЗ доступом до наукової та навчальної літератури по максимальній кількості профільних напрямків. На даний момент в системі розміщено більше 40 000 книг, з яких близько 30 000 складають безкоштовні колекції. Безкоштовний доступ відкритий і до періодичних видань, кількість яких, так само як і кількість книжкових видань, постійно збільшується.
Безкоштовні колекції ЕБС Видавництва "Лань" - це класичні праці з історії, філософії, соціології, літературознавства, економіки, права, психології , педагогіки та інших наук, а також художня, у тому числі зарубіжна література мовою оригіналу.
Доступ до безкоштовних колекціям надається всім зацікавленим користувачам на постійній і безкоштовній основі. Основні принципи функціонування електронно-бібліотечної системи Видавництва "Лань":
• доступ для необмеженої кількості користувачів одноразово;
• з будь-якого місця, де є Інтернет;
• у будь-який час;
• відсутність необхідності встановлення додаткового програмного забезпечення і устаткування.
На сьогоднішній день до ЕБС видавництва "Лань" підключено понад 300 ВНЗ у різних регіонах Росії та СНД, серед яких як найбільші і федеральні ВНЗ (Санкт-Петербурзький державний університет, Московський державний університет, Сибірський федеральний університет, Північно-Східний федеральний університет ім. М. К. Амосова, Далекосхідний федеральний університет), так і невеликі ВНЗ вузької спеціалізації.
За адресою http://e.lanbook.com/ Ви можете більш детально ознайомитися з системою і протестувати всі функціональні та сервісні можливості ресурсу. Видавництво "Лань" надає безкоштовний тестовий доступ до повнотекстових файлів будь-якого цікавить Вас видавництва.
Безкоштовний контент постійно поповнюється.
Останнє оновлення на Четвер, 16 січня 2014, 11:10
 
 

Зараз on-line

На даний момент 96 гостей на сайті

Статистика

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні888
mod_vvisit_counterВчора1790
mod_vvisit_counterНа цьому тиждні6614
mod_vvisit_counterНа прошлому тиждні10573
mod_vvisit_counterВ цьому місяці26183
mod_vvisit_counterВ прошлому місяці58807
mod_vvisit_counterРазом2592795